Etusivu > Kuntapäättäjät > Muut edustukset

Muut edustukset

P�yty�n Keskustan muut edustajapaikat 2013-:

Auran kansalaisopiston johtokunnan j�senet
pj. Veikko Pitk�nen p. 040-5530235
vk.pitkanen@gmail.com
Vilja Lahti p. 040-823 5631
vilja.lahti@gmail.com

K�r�j�oikeuden lautamies
Kari Huhtanen

Kiinteist�toimen uskotut miehet
Vilja Lahti p. 040-823 5631
vilja.lahti@gmail.com
Teija Lehtonen p. 040-760 0708
teija.lehtonen1967@luukku.com
Tero Kulju p. 040-513 7489
tkulju@luukku.com

Varsinais-Suomen sairaanhoitopiirin kuntayhtym�

Varsinais-Suomen erityishuoltopiirin kuntayhtym�
vpj. Ville Reunanen 040-550 2908
ville.reunanen@pp.inet.fi

Loimaan koulutuskuntayhtym�

hallitus

Veikko Niittymaa p. 0400-121867
veikko.niittymaa@mt1.fi

vara Tero Kulju p. 040-513 7489
tkulju@luukku.com

valtuusto

Marika Loponen p. 050-344 1703
marikaloponen@gmail.com  
Ville Simola p. 040-553 5256
isontuvantila@gmail.com

vaalilautakunta

Ville Simola p. 040-553 5256
isontuvantila@gmail.com

tarkastuslautakunta

Juha Lehtinen

vara Veikko Pitk�nen p. 040-5530235
vk.pitkanen@gmail.com

------------------------------

P�yty�n kansanterveysty�n kuntayhtym�

valtuuston vaalilautakunta

pj Hellevi Kulmala p. 040-700 2598
perhe.kulmala@gmail.com

vara Teija Lehtonen p. 040-760 0708
teija.lehtonen1967@luukku.com

valtuuston 2 vpj Rauno Kajander p. 050-5669123
rauno.kajander@seutuposti.fi

hallitus

pj Hilkka Lindgren p. 0400-829 588
hilkka.lindgren@pp.inet.fi

vara Elina Keloniemi-Hurttila p. 050-363 9465
elina.keloniemihurttila@gmail.com

j�sen Markku Autio p. 050-541 4517
markku.autio@pp1.inet.fi

vara Rauno Lehtovuori p. 040-593 4120
rauno.lehtovuori@luukku.com

tarkastuslautakunta

vpj Hannu Ketola p. 040-722 0317
h.i.ketola@luukku.com

vara Veikko Pitk�nen p. 040-5530235
vk.pitkanen@gmail.com


Pöytyän Keskusta